Konjice premočan nasprotnik za zagorske člane

KK Konjice: Jan Leskovar  1, Jure Marzidovšek 5, Mihajlo Benič 11, Andraž Trafela 1,
Jan Novak 13, Žiga Šrot 20, Blaž Meglič 21, Jakob Pučnik 4, Matjaž Korez, Andraž Škof,
Boris Kovačič  11, Sandi Skrbinšek 6.

KK Zagorje: Ambrož Kajtna, Primož Perko 4, Žan Kos 19, Matija Kosin, Urban Vozel 5, Vito Štibernik, Martin Kosin 2, Edin Husičić 16, Jure Potrpin 11,Dejan Hutar, Blaž Božjak 7, Martin Grešak 11.

V 7. krogu so člani izgubili na gostovanju pri ekipi Konjice. Lanski drugoligaš je bil uspešnejši z rezultatom 93:75.

Začetek tekme in tudi večino druge četrtine smo gledali izenačeno tekmo, z menjavo vodstva obeh ekip. Kljub neprepričljivi igri v napadu, kjer smo zgrešili preveč odprtih metov, smo bili enakovreden nasprotnik. Žal pa je 2 minuti do konca prvega polčasa sledil padec koncetracije, kar so domačini kaznovali ter z delnim izidom 11:0 povedli za 10 točk.
Prednost so Konjičani uspešno zadržali tudi v tretji četrtini, katero so nato v zadnji četrtini še povečali ter zasluženo slavili z 18. točkami razlike.

S tekmo v Slovenskih Konjicah se je končal prvi del tekmovanja, sedaj sledijo povratne tekme. V letošnjem letu nas čaka še derbi z ekipo Nazarje, ki prihaja v soboto 15.12. v Zagorje. Srečanje bo v športni dvorani ob 19:00.