Poraz članov v Vojniku

KK Vojnik – KK Zagorje 93-72 (24-15; 24-12; 25-22; 20-23)
Kosin Martin 18, Husičič 14, Grešak 12, Kos 9, Božjak 7, Kajtna 3, Kosin Matija 3, Perko 2, Martinčič 2, Eberl 2, Zupančič.

V 5.krogu 3 SKL smo morali priznati premoč na gostovanju, pri izredno močni ekipi Vojnik Gradbena trgovina G7. Domačini so bili boljši z rezultatom 93:72.

Že v prvi četrtini smo zaostajali 9 točk, zaostanek pa se je ob polčasu povečal že na 21 točk.
V nadaljevanju žal ni bilo dovolj razpoložljivih igralcev, da bi pripravili presenečenje ter se približali tekmecu.

V naši igri je bilo preveč zgrešenih metov ter slabih podaj, s tem smo nasprotniku omogočali lahke koše, kar so domačini tudi izkoriščali, ter zasluženo slavili.

Popravni izpit nas čaka že v soboto 24.11., ko v Zagorje prihaja ekipa Radenska Creativ Sobota.
Pričetek tekme je ob 19:00, vljudno vabljeni.