Kadeti po tesni končnici iz Črnomlja odšli sklonjenih glav

Kolpa : Zagorje 87:84 (18:14, 29:16, 23:28, 17:26)

Zagorje: Regancin, Husičić 23 (7:7), Košič 13 (3:5), Horvat 3 (1:2), Zupančič 7 (1×3), Medved, Eberl 21 (2:3) (1×3), Hlebec 2, Smrkolj 15 (5:6) (2×3).

Naši fantje so v drugem delu tekmovanja v 1. SKL zabeležili drugi poraz. Proti neugodni ekipi iz Črnomlja je bilo ključnih devet minut igre po rezultatu 12:12, ko naši košarkarji niso dosegli koša iz igre. Razlika je že v drugi četrtini narasla na 18 točk. Z menjavo obrambe smo se v drugem polčasu ponovni vrnili, imeli celo možnost za zmago, a smo nespretno zaključili napad sedem sekund pred koncem tekme. Pri domačinih je bil z 41 točkami nezaustavljiv visokorasli Muratović, ki je imel tudi ogromno skokov.