Mlajši pionirji 2. SKL

3-Del – Skupina C3:
Krog  Dan    Datum      ob       Uri   Ekipa – domačin    :   Ekipa – gost                              Rez:
1T    Sobota 10.03.18   ob     12,30  KK Ivančna Gorica : KK Zagorje                                26:44
1T    Sobota 10.03.18   ob     13,30  KK Krka Zeleni  : KK Zagorje                                      34:14
2T   Sobota 17.03.18    ob     10,15  KK Krka Zeleni  : KK Zagorje                                      32:22
2T   Sobota 17.03.18    ob     11,30  KK Ivančna Gorica :  KK Zagorje                               30:28
3T   Sobota 24.03.18   ob     11,15   KK Zagorje : KK Ivančna Gorica                                 60:39
3T   Sobota 24.03.18   ob     12,30  KK Ivančna Gorica :  KK Krka Zeleni                           23:47
3T   Sobota 24.03.18   ob     13,45  KK Zagorje :  KK Krka Zeleni                                        31:58

2-Del – Skupina 2D:
krog    Dan    Datum     ob  Uri      Ekipa – domačin :  Ekipa – gost                                   Rez:
1T   Sobota    16.12.17    ob 10,15   KK Nazarje Input : KK Zagorje                                  66:45    
1T   Sobota    16.12.17    ob 11,30   KK Dravograd Koroška : KK Zagorje                        46:29  
2T   Sobota   13.01.18   ob  10,30  KK Dravograd Koroška : KK Zagorje                          35:29
2T   Sobota   13.01.18   ob  12,00  KK Nazarje Input : KK Zagorje                                    51:29 
3T   Sobota   27.01.18   ob  10,00  KK Zagorje : KK Nazarje Input                                    17:74
3T   Sobota   27.01.18   ob  11,15   KK Nazarje Input : KK Dravograd Koroška              57:28
3T   Sobota   27.01.18   ob  12,30  KK Zagorje :KK Dravograd Koroška                           23:64

1-Del – Skupina D:
Krog Dan        Datum      ob   Uri       Ekipa – domačin  :     Ekipa – gost           Rezultat:
1T    Sobota    30.09.17   ob     0,00     KK Zagorje         :      PROSTO       
2T    Sobota    14.10.17   ob   10,00     KK Zagorje         :      KK Hrastnik               20:0
2T    Sobota    14.10.17   ob   11,15     KK Hrastnik        :      KK Litija                     0:20
2T    Sobota    14.10.17   ob   12,30     KK Zagorje         :      KK Litija                    44:28
3T    Sobota    28.10.17   ob   10,15     KK Hrastnik      :        KK Zagorje               38:42
3T    Sobota    28.10.17   ob   11,30     KK Komenda      :      KK Zagorje                 9:37
4T    Sobota    11.11.17    ob    0,00     KK Komenda        :     KK Zagorje              28:38 
4T    Sobota    11.11.17    ob    0,00     KK Litija                :      KK Zagorje              29:26 

Mini pokal Špar:
Krog   Dan        Datum      ob     Uri    Ekipa – domačin : Ekipa – gost              Rezultat:
1.krog Sobota   26.10.17  ob     16,00  KK Hopsi Polzela : KK Zagorje

Kvalifikacije za 1. SKL:
Krog    Dan       Datum      ob    Uri     Ekipa – domačin : Ekipa – gost               Rezultat:
1.krog  Sobota  13.05.17   ob   10,00  KK Zagorje            : KK Prebold 2014        27:52
2.krog  Sobota  27.05.17  ob   10,00  KK Prebold 2014 : KK Zagorje                    34:27



NAŠI SPONZORJI IN PODPORNIKI

eti KZS Biro za Teleflex Studio Moderna Tiskarna grafs Občina Zagorje Zavarovalnica Triglav

KK ZAGORJE


Cesta 9. avgusta 44a
1410 Zagorje ob savi
info@kkzagorje.si

KOŠARKARSKA ŠOLA


Vpiši se še danes!

VPIŠI SE
KK Zagorje

O NAS


SOCIAL


Vse pravice pridržane 2017, KK Zagorje

O strani